Chci být v oficiálním
programu REC.stage

Chci být v oficiálním
programu REC.stage

Přihlas se jednoduše online

Kapely se na REC.stage mohly hlásit do 24. března 2019. Ze všech přihlášených interpretů jsme vybrali společně s pořadateli festivalů a českými hudebními kritiky 9 finalistů.

Získej hlasy fanoušků

Hlasování proběhne v květnu. Pro hlasující fanoušky máme opět úžasnou motivaci! Vstupenky na čisté festivaly! Také letos každý finalista získá ambasadora: hudební festival nebo mediálního partnera, který podpoří interpreta u svých fanoušků. Pro finalisty připravujeme opět překvapení! Natáčení REC.tv s Miraiem v Jack Daniel’s Musician Factory v Praze!

Staň se hvězdou s kontraktem

Tři interpreti s nejvíce hlasy fanoušků získají místo v prime-time REC.stage na 3 hudebních festivalech, navíc každý z nich získá kontrakt s honorářem 33 000 korun a natočení live záznamu koncertu na Colours of Ostrava! Pro ostatní finalisty máme nabídku na vystoupení ve zbývajícím programu a vstup na festivaly. Podmínkou vystoupení je použít recyklovaný hudební nástroj REC.stage recyklovala hudební objevy Thoma Artwaye, Pekaře, Pokáče, Mirai, Pilot Season nebo Davida Stypku. Zařadíte se k nim?

Chci si vyzkoušet
busking na REC.stage

Chcete si zahrát na REC.stage?

REC.stage je otevřena všem festivalovým návštěvníkům v čase mimo oficiálním programové koncerty. Stačí se dohodnout s personálem scény u zvukařského stánku, vyrobit si recyklovaný nástroj v REC.workshopu a vaše show může začít! Scéna je vybavena základní nástrojovou, zvukovou a světelnou aparaturou. Pokud plánujete vyzkoušet akustický busking na REC.stage, nemusíte s sebou na festival vůbec nic nosit.

Kde najdete REC.stage?

REC.stage je v roce 2019 součástí festivalů Colours of Ostrava, Rock for People a Sázavafest. Obvykle ji společně s programem najdete v oficiálních festivalových brožurách a programu. REC.stage poznáte tak, že interiér připomíná ulici New Yorku a má nízké pódium, aby byl busking zážitkem pro účinkující i publikum.

Jak vyrobit recyklovaný nástroj?

S REC.stage sousedí REC.workshop. Dílnička, ve které si v barevných popelnicích najdete materiál a během chvilky si podle vlastní kreativity nebo podle jednoduchých připravených návodů vyrobíte recyklovaný hudební nástroj. Ten se stane vaší vstupenkou na REC.stage.

Kontakt pro pořadatele

Jste pořadatel a máte zájem o zapojení do projektu Čistý festival?
E-mail: info@cistyfestival.cz

Rádi vás uvítáme v rodině 25 čistých festivalů a majálesů. V roce 2019 už vás do ní bohužel nezvládneme zařadit. Pokud chcete třídit odpady v roce 2020, kontaktujte nás nejpozději v listopadu. Odpovědi na většinu vašich dotazů k projektu Čistý festival najdete tady:

Kontakt pro média

Čistý festival je světovým unikátem. Nikde jinde na světě nenajdete tak propracovaný systém třídění a recyklace odpadů na hudebních festivalech. Návštěvníci mají barevné koše doslova na dosah ruky a k třídění jsou motivováni recyklovanými odměnami. Chcete o tom napsat nebo natočit reportáž?

Mediální zastoupení projektu ČISTÝ FESTIVAL:

MamiArt s.r.o.
korespondenční adresa:
Politických obětí 118
738 01 Frýdek-Místek
Milan Anděl
E-mail: andel@mamiart.cz
Telefon: 721 071 236